İşçi Alımı

Türk Hava Yolları Personel Alımı! Pilot Beden İşçisi ve Temizlik Görevlisi!

Yazan  | 

Türk Hava Yolları personel alımı ilanı açıklandı. Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleşecek. Beden işçisi ve THY  temizlik görevlisi alımı başvurusunda eğitim düzeyinde en az ilköğretim mezunu olmak yeterli olacak. 

THY Do Co İkram Hizmetleri A.Ş. firmasında çalışacak olan adayların en az 35 yaş altında olması ve esnek çalışma saatlerine uygun olması gerekli olacak. Adaylar bu kadroda bulaşık ve diğer işlerde görevlendirilecekler. Ön görüşmeler telefon üzerinden yapılması istenilmektedir.

Sosyal haklar arasında yemek ve 3 ayda bir ikramiye de bulunmaktadır. Servis bulunmadığı ve bunun yerine servis ücreti verileceği de başvuru öncesi açıklamalar arasında bulunmaktadır. İlan numarası 6684663

Taşıma, yükleme ve boşaltma gibi işlerde görevlendirilecek olan THY beden işçisi alımında da THY Do Co İkram Hizmetleri A.Ş. firması üzerinden istihdamlar sağlanacaktır. Sosyal imkanlar da temizlik görevlisi ile aynı olacak. Eğitim şartlarında en az ilköğretim mezunu olmak yeterli olacak. İlan numarası 6684780 olarak açıklandı.

İkram hizmetleri yiyecek içecek işletmeciliği meslek elemanı alımında 6684912 ilan numarası üzerinden 29 Nisan 2022 tarihine kadar başvuru devam edecek. Bu kadroya sadece bayan adaylar başvuru yapabilirler. En az ilköğretim mezunu olmak gerekecek.

İşçi alımı ilanlarının tamamına erişmek için tıklayın

Diğer yandan Direct Entry pilot alımı, 2. pilot dar gövde A320, kaptan pilot geniş gövde a330, a350 2. pilot geniş gövde a330 ve A350 uçaklarında görevlendirilecek adaylar için başvuru süresi THY resmi internet sitesi üzerinden devam ediyor. Türk Hava Yolları personel alımı başvuru formu https://apply.turkishairlines.com/uyelik/login.aspx adresi üzerinden sağlanacaktır. İlan başvuru şartlarına erişmek için tıklayın

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.