Memur Alımı

İşkur 200 Koruma Güvenlik Görevlisi Temizlikçi, Aşçı Alımı Yapacak!

Yazan  | 

Çalışma Bakanlığı İşkur 200 personel alımı ilanı açıklandı. Buna göre temizlik görevlisi, koruma ve güvenlik görevlisi aşçı kadrolarında çok sayıda memur alınacaktır.

İŞKUR taşra ve merkez birimlerinde görevlendirilmek üzere çok sayıda istihdam yapacak. Buna göre en çok kadro dağılımı 111 koruma ve güvenlik görevlisi kadrosuna ayrıldı.

Diğer kadrolarda merkez birimlerinde 6 temizlik görevlisi, 4 aşçı, taşra birimlerinde 66 hizmetli 13 aşçı ile 25 kadın 86 erkek koruma görevlisi olarak açıklandı. Başvuru genel ve özel şartlarına göre;

En az lise ve dengi okullardan mezun olmak gerekmektedir. 2020 KPSS sınavlarından P4 puan türünden alınan puana göre en az 60 ve üzeri puanı olmak gerekmektedir. Yaş şartında ise 35 yaşından büyük olmamak gerekmektedir. Güvenlik görevlisi alımında fiziki başvuru şartı aranacaktır.

Başvuru tarihlerine göre 25 mayıs 2022 tarihinde müracaatlar başladı. Son başvuru 3 Haziran olarak açıklandı. Başvuru adres ise https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/sf_IlanDetay.aspx?id=3f8f898b-924d-4fc4-8b54-b6a0527c23a4 olarak açıklandı.

İlan metni için https://iskur.gov.tr/duyurular/turkiye-is-kurumu-genel-mudurlugu-personel-alim-ilani/ adresini tarayıcıdan açabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.