İşçi Alımı

Göç İdaresi Temizlik Görevlisi Maaşları Nedir? 60 Sürekli İşçi Alımı!

Yazan  | 

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi temizlik görevlisi maaşları nedir 2022 detayları ile Resmi Gazete’de 23 mayıs 2022 tarihli ilanda açıklanan 60 temizlik görevlisi sürekli işçi alımı detayları şu şekilde.

6 şehirde alınacak olan temizlik işçisi alımı kadro dağılımı belli oldu. Bu kapsamda 18 Kırklareli ilinde 12 Edirne ilinde alım olacak. Van 11, Ankara 8, Edirne 12, Kayseri 18 kişi ve Muğla 5 kişi olarak açıklandı.

Başvuru genel şartlarında en az ilköğretim mezunu olmak gerekmektedir. Yaş şartında ise 30 yaşını bitirmemiş olmak ve başvuru yapılan ilde ikamet etmek gerekmektedir. İş ilanı yönetmeliğinin 5. maddesindeki belge şartlarına sahip olan adaylar başvuru kılavuzundaki diğer başvuru şartlarına sahip olmaları ile başvuru yapabilirler.

Başvurular İŞKUR üzerinden 23 Mayıs ile 27 mayıs tarihleri arasında alınacaktır. Bu kapsamda kura töreni ise 6 Haziran tarihinde gerçekleştirilecektir. İlan kılavuzu için tıklayın

Göç idaresi temizlik görevlisi maaşı 2022 yılı mayıs itibari ile ne kadar olacak? Kamuda çalışan temizlik görevlisi maaşları 9/1 derecesinde olanlar için 5 Bin 500 Tl olmaktadır. Diğer andan hizmet süresi 25 yıla sahip olanlar 1/4 derecedekiler için ise 6 Bin 75 Tl olacaktır.

Bu kadrodaki çalışanlar yardımcı hizmetler sınıfında görev almaktadırlar. Çok sayıda yeni ilanlar açıklanamaya devam etmektedir. İşçi Personel Alımı okuyucularına yeni ilanlar açıklandıkça aktarmaya devam edeceğiz.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.