Gizlilik Politikası

www.iscipersonelalimi.com reklam sitemi olarak Google Adsense kullanan bir web sitesidir. Sitemizde hiçbir kişi ya da kuruluşa herhangi bir konuda taahhüt verilmemektedir. Ziyaretçilerimizin site içerisinde kullandıkları ifadelerden, yaptıkları yorumlardan ve kullandıkları kimlik bilgilerinden kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitemizde çalışma yayınlanabilmesi ya da eleştirel bir yorum yapılabilmesi durumunda kaynak göstermek zorunludur. Sitemizde ziyaretçilerimizin özel hayatına saygı gösterilmekte ve kesinlikle kendilerinden kimlik bilgileri talep edilmemektedir. Web sitemiz yasalara uygun olarak hazırlanmakta ve kanuni olmayan hiçbir bilgiye sitemizde yer verilmemektedir. Yayınlanan makaleler tamamen bilgi verici olmakla birlikte iş ilanı niteliği taşımamaktadır.

Ziyaretçilerimiziz www.iscipersonelalimi.com sitemizden talepleri kanunlara uygun olmadığı durumlarda yerine getirilemeyebilir. Sitemizde yapılan yasa dışı yorumlar tamamen ziyaretçilerimizin sorumluluğundadır. Site olarak ziyaretçilerimizin taleplerine hizmet etmek bizim sorumluluğumuzdadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi kanunlara uygun olan her talep dikkate alınmaktadır. Sitemizde arama yapmak ve içerik oluşturmak ziyaretçilerimizin hakkıdır. Ancak oluşturulan içerikler site yöneticilerimiz tarafından incelenmekte ve uygun bulunmayan içerikler kaldırılmaktadır. Sitemize verdiğiniz kişisel bilgileriniz sitemiz tarafından gizlilik içerisinde saklanmakta ve yorumlarda tam olarak yayınlanmamaktadır. Sitemizden kullanıcılara mail gitmemesi için kullanıcıların tarayıcı bilgisini değiştirme hakkı vardır. Sitemizde yapılacak olan değişiklik hakları tamamen site yöneticilerimizde saklıdır. Kişisel tanımlama bilgileri sizi tanımlayan ya da sizi kişisel olarak tanımlamada makul şekilde kullanılabilecek bilgilerdir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımız bu ziyaretleri esnasında takma isim kullanma hakkına sahiptir. Aynı zamanda demografik bilgilerinizi, ilgi alanlarınızı veya benzeri bilgilerinizi de sitemizde paylaşmak zorunda değilsiniz.

Sitemiz kullanıcılar ve kullanıcıların Web Sitesi’ni kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını Cookie kullanarak elde edebilir. Sitemizi kaç kişinin kullandığını, bir gün içerisinde ne kadar trafik yaşandığını Google Analytics aracı ile kontrol etme hakkına sahiptir. Sitemiz İş bu Gizlilik politikası sözleşmesinin maddelerini değiştirme hakkını kendisinde saklı tutma hakkına sahiptir. Sitemizin kullanıcılarından İş bu gizlilik politikası sözleşmesini detaylı olarak incelemeleri sitemizin kullanımına sözleşmeyi inceledikten sonra başlamalarını öneririz. Sitemizde yaşanacak tartışma ve olumsuz konuşmalardan site yönetimimiz sorumlu değildir.