Yasal Bilgilendirme

Bilgilendirme: İş bu internet sitesi genel amacı itibari ile iş arayanlar ve iş verenler için hizmete açık bir birim olmasından ötürü, bu iki gruba müdahil kişilerin yaptıkları işlemler ücrete tabi değildir. www.iscipersonelalimi.com adresi olarak, iki gruptan da, ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerden hiç bir şekilde ücret talep etmemekteyiz. 

İş bu web sitesinde, ilanlar ikincil kişisel tarafından verilmekte olunup, ilanın doğrulu veyahut geçerliliği sitemiz organlarınca taahhüt vermez. En doğru bilgiyi ilan kılavuzundan incelemeniz önerilir. İlanlardaki iptal ve güncellemeler yapılabileceğinden resmi ilanları takip ediniz.

İlanın yükümlülüğü, verene aittir. İş bu site, ilan veren ile doğrudan bir bağ sahibi olmamakla beraber, ilanlar üzerinde yegâne denetleyici değildir, her ilan veren kendi ilanından sorumlu tutulur. İş bu web sitesi, ilan veren kurum ya da kuruluşlar ile bağlantı içermemekte, sadece onların ilanlarını yayınlayabilecekleri bir ara yüz sağlayıcısı olarak, ücret talep etmeden hizmet vermektedir. www.iscipersonelalimi.com adresinde yer alan her türlü iş ilanı, medyada bulunan işitsel ve görsel haber öğelerinin derlenmesi ile yayına verilir. 

Her ne amaç için olursa olsun, şahsi güvenlikleri adına, www.iscipersonelalimi.com web sitesini kullanan şahıslar yorum bölümlerinde, her türlü şahsi bilgilerini vermekten kaçınmalıdır. *İş bu internet sitesi ve onun alt kategorilerinde bulunan tüm sayfalarda bulunan kullanıcıların kendi fikirlerini içeren yorumlar, doğrudan yorum yapan kişiyi ilgilendirmekte olup, www.iscipersonelalimi.com sitesi bu yorumlar üzerinde hiçbir sorumluluğu kabul etmez.