İşçi Personel Alımı

3 Kuruma Beden İşçisi Alımı Açıklandı! Maaş ve Başvuru Şartı!

Yazan  | 

Türkiye İş Kurumu üzerinden 3 kamu kurumu beden işçisi alımı ilanı açıklandı. Buna göre hangi kurumlar Mayıs beden işçisi personeli başvurusu gerçekleşecek haberde.

Ayvacık Belediye Başkanlığı 6773387 ilan numarası ile açıkladığı ilana göre geçici kadroda 1 kişi istihdam edecek. Başvurular 16 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecek.

Talebe başvuru yapıp kazanan adaylar 5 ay 29 gün süreli çalışacaklar. Başvuruda ikamet şartı aranacak. 4 katı kadar aday noter kurasına göre belirlenecek. İşe alım süreci için www.canakkaleayvacik.bel.tr adresini takip etmeleri istenildi. Eğitim şartı ilköğretim mezunu olarak açıklandı.

Serenli Belediyesi beden işçisi görevlisi kadrosunda 6768181 ilan numarası üzerinden 16 Mayıs 2022 tarihine kadar başvuru alınacak. İstihdam edilecek kişi sayısı 4 olarak açıklandı. Başvurularda KPSS şartı aranmayacak.

TCK 3. bölge müdürlüğü merkez işyerleri ilanına göre ise daimi personel alımı için 1 kişilik ilan açıklandı. Son başvuru tarihi 13 mayıs 2022 olarak açıklanmıştır. Önlisans ve lisans düzeyindeki başvurularda kpss şartı aranacaktır. Yaş şartında 18 ile 40 yaş aralığında olmak gerekmektedir.

TCK alımında Konya, Karaman, Aksaray ve Afyonkarahisar illeri ve ilçelerinde ikamet etmek gerekmektedir. Adaylar günlük net yevmiyeleri 274,96 TL olarak ödeme alacaklar. 30 gün üzerinden ödeme aldıklarında aylık ödeme 8248,8 Tl maaş hakları olacak. Buna göre yövmiye tutarı 25 gün üzerinden hesaplandığında ise 6874 Tl ödeme alabilecekler. Adaylar bu ilanda 6 aylık deneme süresine tabi olacaklar.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.