İşçi Alımı

Sağlık Bakanlığı 10 Bin İşçi Alımı Kura Sonuçları 7 Nisan! 40 İlde Açıklandı!

Yazan  | 

Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı Hizmet Birimleri Genel Müdürlüğünden yeni duyuru geldi. Sağlık Bakanlığı 10 bin işçi alımı kura sonuç sorgulama ekranı belli oldu. Buna göre 6 Nisan 2022 tarihli sonuçlarda 40 ilde kimlerin kazandığı belirlendi.

Sağlık Bakanlığından yapılan duyuruya göre Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir illerinde açıklama geldi.

Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars illerinde 6 Nisan 2022 tarihli kuraların sonuçları saat 22:00’da belirlendi.

Diğer illerdeki çekilişler ise 7 Nisan 2022 tarihinde yapılacak. Perşembe günü saat 22:00’de belli olacak. 10 bin işçi alımı sonuç sorgulama ekranı için https://iscisonuc.saglik.gov.tr/ adresini açmanız gerekli olacak. Sonuç sorgulama alımları ise şu şekildedir.

T.C. Kimlik numarası giriniz. Baba adı ile doğum yılı bilgilerini girdikten sonra ben robot değilim seçeneğine tıklayınız. kontrol et seçeneğini tıklamanın ardından kurada yer alıp almadığınız çıkan ekranda belli olacaktır.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.