İşçi Personel Alımı

Kamuya 6871 Memur Alımı Başvurusu 12 Nisan İtibari ile Başladı!

Yazan  | 

Kamu kurumlarına memur alımı ilanları açıklanmaya devam ediyor. 11 Nisan ile 12 Nisan tarihinde memur alımı başvurusu başlayan kamu ilanı ilanlarının bir kısmını işçi personel alımı okuyucularına aktarıyoruz.

12 Nisan 2022 tarihi itibari ile 6871 personel alımı başvurusu alınmaya resmen başladı. Bu ilanların detayları şu şekilde. 11 Nisan tarihli açıklamada 2828 sayılın kanun kapsamında ASHB’ye 1731 personel alınacak. Başvurularda herhangi bir kpss şartı aranmayacak. İlan detayları için tıklayın

İstanbul Teknik Üniversitesi 1 sözleşmeli bilişim personeli olmak üzere iki farklı ilan ile birlikte 2 kişi alacak. Başvurular 11 Nisan ile 25 Nisan 2022 tarihleri arasında alınacaktır.

Karayolları Genel Müdürlüğü 1 engelli işçi 1 eski hükümlü olmak üzere 2 kişi istihdam edecek. son başvuru tarihi 15 Nisan 2022 olarak açıklandı. Dış işleri Bakanlığı 2 sekreter alımı yapacak. İki farklı sekreter alımında 27 Nisan ile 10 mayıs son başvuru tarihi olarak açıklandı.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 48 Öğretim Görevlisi alımı yapacak. İskenderun Teknik üniversitesi 22 kişi alacak. sürekli işçi kadrosundaki 1 kişilik alım 15 Nisan da başvurusu tamamlanacak. Diğer ilanda ise 25 Nisan tarihinde müracaatlar tamamlanacak.

Rekabet Kurumu Başkanlığı 60 uzman yardımcısı alımı yapacak. Adaylar rekabet uzman yardımcısı başvurusu için 11 mayıs tarihine kadar başvurularını ilan kılavuzunda açıklandığı şekilde tamamlaması gerekiyor. Detaylar için tıklayın

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.