Sözleşmeli Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi 15 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Açıkladı!

Yazan  | 

İstanbul Üniversitesi 2023 yılı için15 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu. Kpss şartı var mıdır detaylar haberimizdedir.

Üniversite Rektörlüğünün açıklamış olduğu ilanda başvuru yapacak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel koşulları taşımaları gerekmektedir. Yine adayların 2022 Kpss B grubu p3 puan türüne sahip olmaları istenmektedir.  Fakültelerin dört yıllık (lisans)  bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerden ya da bunlara denk yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak başvuru genel şartlarındandır.

Başvuru tarihi ne zaman?

Başvurular 27.07.2023 tarihinde başlayıp 10.08.2023 tarihinde sona erecektir. Başvuruları yapacak adaylar online olarak https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru adresinden başvurularını yapacaklardır.

İşçi Personel alımı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.