Belediye İşçi Personel Alımları

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde Çalışmak Üzere 100 Personel Alımı!

Yazan  | 

İBB İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı daimi süreli istihdamları devam ediyor. Bu kapsamda 100 temizlik görevlisi alınacak. Kurum dışı kamu işçi alımı ilan formu üzerinden açıklanan bu istihdamdaki başvuru şartları ile diğer detaylar ise şu şekilde olacak.

İstanbul Kariyer portalı İBB kariyer üzerinden gerçekleştirilecek olan başvurular için açıklanan ilan linki şu şekilde açıklandı: https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5/ Toplamda İBB 100 personel alımı için müracaatlar 31 Mart 2022 tarihine kadar devam edecek.

Boğaziçi Yönetim A.Ş. üzerinden açıklanan ilanın detaylarında gerekli olan başvuru şartları açıklandı. Adaylardan herhangi bir eğitim şartı istenilmedi. Belediye bağlı şirkette istihdam edilecek olan alımlarda 31 Mart 2022 tarihine kadar başvuru tamamlanacaktır.

Başvuru için temizlik alanında iş tecrübesine sahip olmak gerekmektedir. Vardiyalı sistemde çalışmaya uygun olmak istenilmekte ve tam zamanlı istihdam yapılması başvuruda istenilmektedir.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.