Belediye İşçi Personel Alımları

Mersin Büyükşehir Belediyesi 133 Şoför Alımı ile KPSS’siz Personel Alımı!

Yazan  | 

Mersin Büyükşehir Belediyesi 133 şoför alımı başvurusu başladı. Daimi yolcu taşıma şoförü istihdamı için başvuru şartları nedir? Son başvuru tarihi nedir haberde.

İşkur daimi personel alımı ilanına göre Mersin Büyükşehir Kültür Sanat Bilim Ulaştırma Ticaret ve San A.Ş. üzerinden 133 açık iş ilanına müracaatlar gerçekleştirilecek.

29 Nisan ile 3 Mayıs 2022 tarihleri arasındaki başvurular için başvuru adresi mersinbuyuksehiras.com.tr adresi üzerinden yapılabilecek. Müracaat eden adaylar arasından sadece başvurusu uygun görülen adaylar çağırılacaktır.

Başvuru eğitim şartlarına göre en az ilkokul mezunu olmak gerekmektedir. Ehliyet şartında ise D sınıfı ehliyet sahibi olanlar ile eski tip E sürücü belgesine sahip olanlar başvuru yapabilirler.

Psikoteknik yeterlilik belgesi, SRC1 ve SRC2 belgesi müracaatta gerekli olacaktır. Yaş şartında 45 yaşının altında olmak ve psikolojik problemi olmamak gerekmektedir. Kronik rahatsızlığının olmaması, ortopedik engelinin olmaması, sabıka kaydının olmaması, sağlık durumunun vardiyalı çalışmaya elverişli olması gerekmektedir.

İletişim gücü yüksek ve üretken olmak, diksiyonu düzgün olmak, sabıkalı olmamak istenilen diğer şartlar arasındandır.

İlgili ilana son başvuru tarihi; 03/05/2022 tarihidir.

Başvurular nasıl yapılacak? Online olarak www.mersinbuyuksehiras.com.tr adresinden başvuru yapılabilecektir.

Başvuru eğitim şartı nedir? İlkokul mezunu olmak gerekli olacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.