İşçi Alımı

İBB İsyön 518 İlköğretim Mezunu Cankurtaran Personeli Alımı Başvuru Şartı!

Yazan  | 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB İSYÖN personel alımı ilanı açıkladı. Bir çok kadrodaki alımlarda en dikkat çeken kadro cankurtaran alımında oldu. İBB personel alımı başvuru formu ile başvuru şartları ve tüm detaylarını işçi personel alımı okuyucularına aktarıyoruz.

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan kamu kurumları daimi veya geçici süreli istihdamlarını sürdürüyor. Bu bağlamda geçici süreli alımlardan bir kısmı Belediye taşeron firmaları aracılığı ile gerçekleştiriliyor. İstanbul Yönetim Yenileme A.Ş. aracılığı ile gerçekleştirilecek olan istihdamlarda kadro dağılımı şu şekilde olacak.

Cankurtaran alımı 558 kişi,

Cankurtaran şefi alımı 49 kişi,

Dron kullanıcısı alımı 2 kişi,

Kaptan 5, kaptan yardımcısı 4 kişi olmak üzere  toplam 618 kişi istihdam edilecektir.

Başvurular Nasıl Yapılacak ve Başvuru tarihleri nedir? İlana başvurular online olarak kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden gerçekleştirilecektir. Müracaatlar 15 Şubat ile 15 mart 2022 tarihleri arasında tamamlanacaktır.

Başvuru şartlarında adayların asgari gümüş cankurtaran sertifikası sahibi olması gerekmektedir. Başvuru yapan adaylar arasında sertifika şartını taşıyan çıkmaz ise Türkiye Su Altı Sporları Federasyonu tarafından yetkilendirilmiş olan eğitim kurumları ile iş birliği teorik ve pratik eğitimlerini verebilmesi halinde başarılı olan ve sertifika alan adayların istihdamları sağlanacak.

Eğitim şartı; En az ilköğretim mezunu olmak gerekmektedir. Sabıka kaydının olmaması, herhangi bir sağlık probleminin olmaması istenilmekte olup, ikamet şartlarında İstanbul ili sınırları içerisinde belirtilen ilçe sınırlarında ikamet etmeleri gerekmektedir.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.