Memur Alımı

Kamuya İlkokul Mezunu Plaj Görevlisi Alımı Beach Boy İlanı Açıklandı!

Yazan  | 

Kamu kurumu plaj görevlisi alımı ilanı geldi. Buna göre beach boy iş ilanı olan istihdam Muratpaşa Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek.

Bu yazımızda Muratpaşa Belediyesi plaj görevlisi alımı 2022 yılı ilanında 11 kişilik alım detayları yer alacak. Ayrıca beach boy ne işi yapar, maaşları nedir görevleri ve diğer detaylar yer alacak.

Beach boy ne demek? Genel olarak plaj görevlisi yerine kullanılan bir meslek ismidir. Sahil bölgesindeki kullanılan malzemelerin düzen ve bakım temizlik işlerinden sorumludurlar. Bu kapsamda İşletme veya kuruma ait olan ekipmanları araç gereçler için görevleri şunlardır.

Plaj görevlisi ne işi yapar? beach boylar işletmelerin açıkladığı prensipler doğrultusunda sahil bölgesindeki işletmeye ait olan malzemelerin bakım, temizlik düzen gibi görevleri yaparlar.

Denize girilen sahil kısmındaki şezlongların düzeni ve temizliği, şemsiyelerin düzeni ve misafirlerin şemsiyeleri kullanabilmelerini sağlamak, sahildeki çöp kutuların temiz olmasını sağlamak gibi görevleri bulunmaktadır.

Plaj görevlisi maaşları nedir? Turizm bölgelerindeki bu meslek çalışanları ortalama 5 Bin 700 Tl maaşları bulunmaktadır. plaj görevlisi maaşları meslek deneyimlerine göre de değişkenlik göstermektedir. En yüksek beach boy maaşı 7. 500 TL ye kadar çıkmaktadır.

Belgeli cankuratan ilanları; Kamuda  belgeli cankurtaran ilanları açıklandı. Tarım Bakanlığı Uluslararası tarımsal araştırma ve eğitim merkezi müdürlüğü ile Muratpaşa belediyesine cankurtaran alımı yapılacaktır.

Otellerde cankuranlık mesleği özel firmalarda artış göstermektedir. 2022 yaz sezonu hazırlığı yapan firmalar bu alandaki meslek elemanı alımlarını arttırdı.

Kura ile plaj görevlisi alımı ilanına göre adayların İlan tarihinden itibaren 5 gün içinde başvurularını tamamlamaları istenilmektedir. İlana başvuruların ardından kurada aday sayısının 4 katına kadar açıklanacak olan listede isminin yer alması gerekmektedir. Eğitim şartlarında en az ilkokul mezunu olmak yeterli olacaktır.

İlana başvurular nasıl yapılacak? Müracaatlar 6759187 ilan numarası üzerinden yapılabilecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.