Personel Alımı

İBB İsper 210 Personel Alımı Yapacak! Daimi ve Partime!

Yazan  | 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB İsper 210 personel alımı ilanı açıkladı. Buna göre başvuru şartları nedir? Ne zamana kadar başvuru  yapılacak sorularının cevapları şu şekildedir.

İşkur Kurum dışı kamu işçisi alımı ilanları açıklandı. İstanbul Personel Yönetim A.Ş. tarafından açıklanan ilana göre part time usta öğretici kadrosunda yeni alımlar geldi.

Part-Time usta öğreticisi olarak 210 istihdam yapılacaktır. Başvurular 18 Mayıs ile 22 Mayıs tarihleri arasında alınacaktır. başvurular web adresi üzerinden alınacaktır. kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden genel başvuru ekranı üzerinden alımlar için müracaatlar yapılacak.

Başvuru tarihlerinde 18 Mayıs ile 22 Mayıs tarihleri arasında başvuru yapılabilecektir. Mülakat yer ve zamanı daha sonra mesaj veya mail olarak bildirilecektir. İlan kılavuzuna ve eğitim şartlarına erişmek için https://media.iskur.gov.tr/55968/isper.pdf adresi üzerinden tüm detaylara erişebilirsiniz.

Daimi kadrodaki alımlarda ise büro işçisi, sekreter, destek personeli, yazılım ve veri tabanı uzmanı, idari destek personeli kadrosunda alım olacaktır.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.