İşçi Alımı

İBB İstanbul Beltur 267 Personel Alımı Başvurusu Başladı! Nisan 2022

Yazan  | 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB Beltur 267 personel alımı yapacak. Müracaat etmek isteyen adaylar için kadrolar, başvuru tarihleri ile başvuru şartlarını aktarıyoruz.

İBB İştirakleri alımları Bölgesel istihdam ofisleri üzerinden alınmaya başlandı. Buna göre gerek Beltur gerek diğer iştiraklerdeki çok sayıda daimi süreli alım gerçekleştirileceği açıklandı.

İBB Beltur personel alımında 15 Nisan 2022 tarihi itibari ile müracaatlar alınmaya başlandı. En çok alım 100 büfe personeli kadrosunda olurken, mutfak personeli kadrolarından 65 komi, 42 mutfak komisi, 21 barista, 15 bulaşıkçı, 24 garson kadrolarında istihdamlar yapılacak.

Büro personeli alımları geçici süreli istihdam kapsamında olacak. Çalışma vardiyalı olarak gerçekleştirilecek. Başvuru şartları ise şu şekilde.

İnsan ilişkilerinde güçlü olmak, Yiyecek ve içecek yöneticiliği alanında deneyimli, kişisel bakım ve dış görünüşlerine önem veren, hijyenik kurallara dikkat eden, temizlik ve titizliğine özen gösteren, ekip çalışmasına yaktın olmak gerekmektedir.

Müracaatlar 15 Nisan tarihinde başladı ve son gün 15 mayıs 2022 olarak açıklandı. kariyer.ibb.istanbul linki üzerinden genel başvuru alından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yeni işçi personel alımı ilanlarını aktarmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.