Belediye İşçi Personel Alımları

Çorum İskilip Belediyesi Düşük KPSS ile Memur Alımı! Şoför, VHKİ!

Yazan  | 

Çorum İskilip Belediyesine Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni ile şoför kadrosunda 60 KPSS ve 70 KPSS ile memur alımı yapılacak. Başvurular için ilan kılavuzu açıklandı. Detaylar şu şekilde.

Çorum İskilip Belediyesi şoför alımı ve VHKİ alımı başvuru genel şartlarında 657 sayılı DMK’nın 48. maddesindeki genel şartları taşımak gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum olmamak ve TCK’nın 53. maddesindeki süreler geçmiş olsa bile belirtilen suçlardan mahkum olmamak gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmaması ve görevini yapmaya engel bir akıl yada bedensel engelinin olmaması gerekmektedir.

Başvuru Özel Şartları arasında adayların 2020 yılı KPSS sınavdan girmiş olmaları istenilmektedir. Daha önce kamu kurumlarından disiplin yada ahlaki nedenlerle çıkartılmamış olmaları gerekmektedir. 2918 sayılı kanuna göre en az B sınıfı yada D sınıfı ehliyete sahip olmak istenilmektedir. VHKİ kadrosunda MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak yada mezun olduktan sonra bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek gerekmektedir.

Başvuru Eğitim şartları, alım yapılacak kadrolara ait diğer detaylar;

İlgili ilana başvurular 4 Nisan tarihinde alınmaya başlanacak 2 günlük başvuru süresi 6 Nisan 2022 tarihinde mesai  bitiminde sona erecektir. Mesai saatleri 09:30 ile 16:30 aralığındadır. elektronik ortamda ve şahsen, iadeli taahhütlü posta ile başvuru işlemleri ilan kılavuzunda anlatıldığı şekilde yapılabilecektir. İlan kılavuzu için tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.