Belediye İşçi Personel Alımları

Zonguldak İl Özel İdaresi VHKİ ve Muhasebeci Alımı Yapacak!

Yazan  | 

Zonguldak İl Özel İdaresi ve Belediyelerine bağlı başkanlıklarda görevlendirilmek üzere yeni bir ilan açıklandı. Zonguldak memur alımı kapsamında gerçekleşecek olan istihdamda detaylar şu şekilde olacak.

657 sayılı devlet memurları kanuna tabi olacak olan personellerin Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı almış olmaları istenilecek. Eğitim ve sertifika şartları da istenilen nitelikler arasında olacak. Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni özel şartları şu şekildedir.

VHKİ Alımı Başvuru Şartı

Zonguldak personel alımı ilan kılavuzunda Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni 7. derecede istihdam edilecek. Eğitim şartlarında herhangi bir lisans programlarından mezun olmak gerekli olacak. MEB’ten onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya okullardan bilgisayar dersi gördüğünü belgelemesi istenilecek. KPSS şartında ise P3 puan türünden en az 75 ve üzeri puan istenilmektedir. Kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilecek ve B sınıfı ehliyet sahibi aranacaktır. Genel ve özel şartların devamı başvuru kılavuzundadır.

Kamuya Muhasebeci Alımı Başvuru Şartları

Belediye ve İl Özel İdaresi personel alım ilanından bir diğer kadro ise muhasebeci alımı kadrosunda olacak. Adaylar 8. derecede görev alacaklar. Lisans bölümlerinde Muhasebe ve Denetim , Muhasebe ve Finans Yönetimi veya Maliye bölümlerinden mezun olmaları gerekli olacaktır. KPSS P3 puan türünden en az 75 ve üzeri puana sahip olmak gerekmektedir. Diğer başvuru şartları ilan kılavuzunda yer almaktadır.

Başvurular ne zaman başlayacak?

Müracaatlar sonrası yazılı sınava katılmak isteyen adayların 7 Ağustos ile 9 Ağustos tarihleri arasında mesai bitimine kadar başvurularını şahsen yada posta iadeli taahhütlü olarak veya elektronik ortamda yapabileceği açıklandı. zonceb@hotmail.com elektronik posta adresine online başvuru yapılabilecek.

Sınava girmeye hak kazanan adaylar KPSS puanına göre sıralanarak en yüksek puandan başlanarak boş kadro sayısının 5 katına kadar aday yazılı sınava girecektir. Sınav yeri ve tarihi 11 Ağustos tarihinde açıklanacaktır. Zonguldak İli Özel İdaresi Ve Belediyeleri Çevre Altyapı Temel Hizmetler Birliği Başkanlığı personel alımı ilan kılavuzuna erişmek için tıklayın

İşçi Personel alımı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.