Belediye İşçi Personel Alımları

İstanbul Bağcılar Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı Yapacak!

Yazan  | 

İstanbul bağcılar kadın erkek zabıta memuru alımı ilanı açıklandı. KPSS puan türüne göre gerçekleştirilecek olan alımlarda lise önlisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecekler. Eğitim şartlarına göre kadro dağılımı şu şekilde olacak.

Herhangi bir lise öğretim mezunu olan adaylar arasında A sınıfı ehliyete sahip 10, B sınıfı ehliyete sahip 30 kişi alınacak. Elektrik (Elektrik Teknikerliği), Makine (Makine Teknikerliği) 2, Çevre, Çevre Sağlığı, Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü, Çevre Koruma, Çevre Koruma ve Kontrol mezunu 2.

Laborant ve Veteriner Sağlık, Veteriner Sağlık Teknikerliği mezunu 2, Gıda Teknolojisi, Gıda Teknikerliği, Fermantasyon, Fermantasyon Teknikerliği, Fermente Ürünler mezunu 2 kişi olmak üzere toplam istihdam sayısı 50 olarak açıklandı.

Genel Başvuru Şartları!

  • 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. Maddesindeki A bendi şartlarına sahip olmak,
  • T.C. vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • TC.K 53. Maddede belirtilen ilan kılavuzundaki suçlardan mahkum olmamak,
  • Erkek adayların askerlik ile ilişiği olmaması,
  • Görevini yapmaya engel bir akıl yada beden rahatsızlığı olmaması ve ilanda belirtili diğer özel şartlara sahip olmak gerekmektedir.

KPSS Şartı Nedir? Kamu Personeli Seçme Sınavı 2020 yılı KPSS sınavlarından en az 60 ve üzeri puana sahip olmak gerekmektedir.  İlana başvurular 11 Nisan tarihinde alınmaya başlanacaktır. Son başvuru tarihi ise 15 Nisan 2022 tarihi olarak açıklanmıştır. Mesai saati bitimine kadar müracaatlar istenilen evraklar ile birlikte şahsen yapılacaktır.

İlan kılavuzu için tıklayın

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.