Memur Alımı

Boğaziçi Üniversitesi Büro Memuru ve Şoför Alımı İlanı Açıkladı.

Yazan  | 

İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açıklanan ilana göre destek personeli ile büro personeli kadrolarında toplam 10 kişi istihdam edilecek. Büro memuru olarak başvuru yapmak isteyenler lise, önlisans ve lisans mezunu olarak şu şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

Genel Başvuru Şartları;

  • T.C. Vatandaşı olmak,
  • 18 yaşını doldurmuş olmak,
  • 657 sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesi genel şartlarını taşımak gerekmektedir.
  • Sağlık şartlarında görevini yapmaya engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmamak.
  • Başvuru yapacak erkek adayların askerlik ile ilişiği olmaması istenilmektedir.

Lise mezunu büro memuru alımı için (No:1) “Ortaöğretim Kurumlarının Bilgisayarlı Muhasebe Dalından mezun olmak. İlanının Resmi Gazetede yayımladığı tarihinden önce alınmış olan SPSS ile Veri Analizi Geliştirme ve Uyum Eğitimi (En az 80 saat), Muhasebede Web Tabanlı Program Kullanma Geliştirme ve Uyum Eğitimi, Maliyet ve Yönetim Muhasebesi Geliştirme ve Uyum Eğitimi ile Yazılım Tabanlı Muhasebe Geliştirme ve Uyum Eğitimi sertifikalarına sahip olmak.”

Önlisans mezunu büro memuru alımı için (No:3 “Herhangi bir Ön lisans mezunu olmak. İlanının Resmi Gazetede yayımladığı tarihinden önce alınmış olan Dosyalama ve Arşivleme Geliştirme ve Uyum Eğitimi, Özlük ve Bordrolama İşlemleri Geliştirme ve Uyum Eğitimi, Personel Bordro ve Özlük İşleri Eğitimi, SPSS ile Veri Analizi Geliştirme ve Uyum Eğitimi ile Bilgisayarda Doküman Hazırlama sertifikalarına sahip olmak.” gerekmektedir. (No:6) ilanında ise Sosyal Hizmet Programı önlisans mezunu olmak. İlanının Resmi Gazetede yayımladığı tarihinden önce alınmış olan Problem Çözme Teknikleri Geliştirme ve Uyum Eğitimi, Performans Değerlendirme Geliştirme ve Uyum Eğitimi, Sosyal ve Beşeri Yetkinlikler ile Sosyal Hayatta İletişim sertifikalarına sahip olmak.” istenilmektedir.

Lisans mezunu büro memuru başvuru şartları için adayların ilan kılavuzunda açıklanan eğitim şartları ile sertifika şartlarına sahip olmak gerekmektedir. İlan kılavuzu için tıklayın

Destek Personeli Alımı

Şoför alımında ortaöğretim mezunu olmak ve 1 kişilik alımda B sınıfı ehliyete 1 kişilik alımda D sınıfı sertifikaya en az 10 yıl süre ile sahip olmak gerekmektedir. Src 2, Src 4, Src 5 ile Psikoteknik belgesine sahip olmak, toplu taşıma sürücülerine yönelik Geliştirme ve Uyum Eğitimi ile Kurumsal İletişim ve Geliştirme Uyum Eğitimi sertifikalarına sahip olan adaylar başvuru yapabilecekler.

Başvuru Tarihleri Nedir?

21 Ocak 2022 ile 4 Şubat 2022 tarihi mesai saati bitimine kadar müracaatlar devam edecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.