Memur Alımı

Gençlik Spor Bakanlığı 923 Memur Alımı Son Başvuru Nasıl Yapılacak? Tarihi!

Yazan  | 

Gençlik ve Spor Bakanlığı 923 Memur Alımı Son Başvuru Tarihi! Başvuru Nasıl Yapılacak? Kamu kurumu ve Bakanlıkların yeni alım ilanlarından bir tanesi daha geldi. Gençlik ve Spor Bakanlığı Psikolog, Spor Uzmanı, Gençlik Çalışanı kadrolarında alımlar yapılacak.

Başvuru Tarihleri Nedir?

Başvurular 24 Ocak 022 tarihinde alınmaya başlandı ve son başvuru tarihi 31 Ocak 2022 tarihine kadar devam edecektir. Başvuru için gerekli olan işlemler ise şu şekilde olacaktır.

Öncelikle E-devlet üzerinden açıklanan  https://www.turkiye.gov.tr/genclik-ve-spor-kariyer-kapisi-kamu-ise-alim adresine giriş yapılması ve açılacak olan ekrandan yeni başvuru butonuna tıklamalısınız. Başvuru ekranında Gençlik ve Spor Bakanlığı 2021 yılı sözleşmeli spor uzmanı, gençlik çalışanı psikolog duyurusu kısmına tıklamanız ve açılacak ekrandan başvuru adımlarını tamamlamanız gerekmektedir.

Adayların Gençlik çalışanı, psikolog spor uzmanı kadrolarındaki başvurularının tamlamaların ardından gerçekleştirilecek uygulama/sözlü sınavlarından başarılı olmaları gerekmektedir. Belirtilen adaya sayısının 3 katı kadar aday mülakat sınavına çağrılacaktır.

GSB 500 Gençlik Çalışanı Alınacak!

Açıklanan kadrolar arasından gençlik çalışanı pozisyonuna başvur yapacak adaylar için bu kadronun görevleri maş hakları nedir konuları için ilgili haberimize gitmek için tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.