Memur Alımı

Tarsus Üniversitesi Büro Personeli, Tekniker, Mühendis Alımı Açıklandı!

Yazan  | 

Tarsus Üniversitesi Personel alımı ilanı açıklandı. Resmi Gazete üzerinden ilan edilen sözleşmeli personel alımı kapsamındaki istihdam detayları şu şekilde olacak.

Ortaöğretm mezunu başvurularda teknisyen kadrosunda 1 kişi istihdam edilecek. Başvuruda 2023 nitelik koduna sahip olmak istenileceği açıklandı. Önlisans mezunu tekniker diğer kadrolardaki alımlarda ise lisans mezunu olmak gerekecek.

Kadro dağılımına göre 4431, 4478, 4480, 4481, 4484 ve 4485 nitelik kodlarına sahip olan büro personeli, 4453 ve 4459 nitelik kodundaki başvur şartına sahip 1 büro personeli 4237 koduna sahip olan  1 büro personeli ile 4747 nitelik koduna sahip olan 1 mimar alımı olacaktır.

KPSS Şartı nedir? kamu personeli seçme sınavlarından ilgili puan türlerinden en az 65 ve üzeri puana sahip olmak gerekmektedir.

Başvurular ne zaman alınacak? İlan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde mesai saati bitimine kadar e-devlet üzerinden alınacaktır. Aynı ilanda öğretim görevlisi kadrosunda a başvuru alınacağı açıklandı.

Öğretim görevlisi alımında sağlık Bilimleri  Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisti bölümünde ders verecek olan 2 kişi istihdam edilecektir.

Tarsus Üniversitesi personel alımı ilanına erişmek için tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.