İşçi Personel Alımı

3 Ocak 7 Ocak Başvurusu Başlayan İŞKUR Memur Alımı İlanları Açıklandı!

Yazan  | 

Kamu kurumlarına devam eden ve başvurusu İŞKUR üzerinden alınan memur alımı ilanlarını işçi personel alımı sayfası alarak derledik. Başvuruların bir kısmında KPSS şartı aranmayacak ve lise mezunu olarak başvuru yapılabilecek.

3 Ocak – 7 Ocak 2022 İşkur İlanları;

Aksaz Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı daimi süreli personel alımı başvuruları 6489035 numaralı ilandan alınmaya başlandı. Son başvuru tarihi 7 Ocak olarak açıklandı. Lojistik meslek elemanı kadrosunda 1 kişilik perosnel alımında önlisans mezunu olmak gerekmektedir.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Büro işçisi alımı başvurularında 1 kişilik istihdam yapılacak.  6490762 numaralı ilandaki başvurularda engelli statüdeki adaylar başvuru yapabilirler. Eğitim şartlarında ise en az ortaöğretim meuznu olmak yeterli  olacak. KPSS şartsız personel alımı gerçekleştirilecek.

Şırnak Kasrik Belediyesi 2 temizlik görevlisi alımı 3 Ocak 2022 tarihinde sona erecek. Adayların okur yazar olması şartı yeterli olacaktır. 6487862 ilan numarasından başvurularınızı tamamlayabilirsinğiz.

Orman İşletme Müdürlüğü Döner Sermaye tarafından 1 Orman işçisi alımı yapılacak. 6487976 ilan numaralı başvurularda lise ve dengi okullardan mezun olmak yeterli  olacaktır. Özel şartlar ise şu şekidle açıklandı.

  • Eğitim şartında ortaöğretim mezunu olmak,
  • Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya engel bir durumun olmadığına dair sağlık raporu alabilecek durumda olmak,
  • Yaş şartında 40 yaşından gün almamış olmak,
  • Meb onaylı Orman Yangınları ile Mücadele Yöntemleri Eğitimi belgesi, MEB onaylı İHA ticari insansız hava aracı pilotu belgesi, Kısa Mesafe Telsiz Operatörü Yeterlilik belgesi ve Amatör Denizci belgesine saihp olmak,

Orman İşçisi Noter Kurası Ne Zaman?

Noter kurası 12 Ocak 2022 tarihinde alınacak. Muğla Orman Bölge Müdürlüğüne istenilen belgeleri teslim eden başvuru şartlarına sahip adaylar kuraya katılabilecekler.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.