Memur Alımı

10-11 Mart İşkur Kamu İlanları ile 72 Farklı Başvuru Alınıyor!

Yazan  | 

Çalışma Bakanlığı Türkiye İş Kurumu İşkur kamu ilanları açıklandı. 10 Mart 2022 tarihinde başvurusu devam eden bir çok Bakanlık ve Kamu kurumlarında başvuru alınan 72 farklı başvuru devam ediyor. İşçi Personel Alımı adaylarına duyurduğumuz bu ilanların detayları şu şekilde olacak.

TCDD tren İşletmesi Genel Müdürlüğüne tren teşkil işçisi alımı yapılacak. Toplam açık iş sayılı 180 olacak açıklandı. Adaylar bir çok ilde istihdam edilecekler. Yaş şartlarında 31 yaşından gün almamış şartı gereken bu başvuruda işkur başvuru adımlarının tamamlanmasının ardından nihai listede ismi olan adayların evraklarını teslim etmesi istenilecek. İlan detayları için tıklayın

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, sıcak mutfak aşçısı, servis elemanı alımı yapacak. Ordu Evi Müdürlüğüne muhasebeci alınacak. Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğüne Bağlı Adana Et Kombinasyonu kasap alımı yapacak. Bozok Üniversitesi temizlik görevlisi, Ahmetli Belediyesi kamyon şoförü alımı, ısıtma ve sıhhi tesisatçısı alacak. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Deniz trafik operatörü alımı yapacak.

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü büro memuru, TCK 1. bölge müdürlüğüne aşçı alımı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna özel Güvenlik Görevlisi alımı ile temizlikçi, bulaşıkçı aşçı kadrolarında alımlar olacaktır.

Başvurular Nasıl Yapılacak? Başvurular İşkur e-şube portalı üzerinden, il ve ilçe hizmet birimleri aracılığı ile gerçekleştirilecektir. TCDD ilanına başvurular 11 Mart 2022 tarihinde son bulacak ve diğer ilanlardaki son başvuru tarihinde değişiklik gösterecektir.

1 Comment

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.