Memur Alımı

Sivas Koyulhisar Belediyesi Ayniyat, Evlendirme Memuru Alımı Yapacak!

Yazan  | 

Sivas ili Koyulhisar Belediyesi memur alımı ilanı açıkladı. Başvuru kadrolarında ayniyat memuru, evlendirme memuru alımı ile düz memur alımı kadrolarında 1 er kişi olmak üzere toplamda 3 kişi alınacak. Düşük KPSS ile memur alımı detayları şu şekildedir.

Memur Alımı Başvuru şartı! Eğitim şartlarına göre İktisadi ve İdari Birimler fakültelerinin İşletme, Kamu Yönetimi, İktisat bölümlerinden mezun olmak, b sınıfı ehliyete sahip olmak gerekmektedir. KPSS şartında ise 60 KPSS puanına sahip olmak gerekmektedir.

Evlendirme memuru alımı İktisadi ve İdari Birimler fakültelerinin İşletme, Kamu Yönetimi mezunu olmak 60 KPSS puanı ile B sınıfı ehliyete sahip olmak gerekmektedir.

Ayniyat Memuru alımı eğitim şartlarında lisans İİBF, İşletme, Kamu yönetimi ile İktisat mezunu olmak ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak gerekmektedir. 60 KPSS şartına sahip kadın ve erkek adaylar ilana başvuru yapabilirler.

Başvurular 13 Nisan ile 14 Nisan tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde başvuru yapılabilecektir. Başvurular elektronik ortamda yapılabilecektir. Diğer yandan şahsen yada iadeli taahhütlü müracaatlar Koyulhisar İlçesi, Camiikebir Mah. Hükümet meydanı. No: 10 adresine Yazı İşleri Müdürlüğüne yapılabilecektir.

İlan için tıklayın

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.