Memur Alımı

18 Nisan Resmi Gazete ve İşkur Kamu Memur Alımı İlanları Açıklandı!

Yazan  | 

Kamu memur alımı ilanları 18 Nisan resmi gazete ile İşkur e-şube portalı üzerinden ilan edilmeye başlandı. Buna göre kamu memur alımı için 80 kişi istihdam edilecek. İşte detaylar.

Radyo Televizyon Üstü Kurulu RTÜK personel alımı Nisan ayı ilanlarından bir tanesi daha geldi. 20 kişilik kadroda bir çok lisans bölümlere yer verildi. 25 Nisan ile 13 Mayıs 2022 tarihleri arasında bu ilanlara müracaat edilebilecek.

İstanbul Üniversitesinde KPSS P3 puan türünden sözleşmeli olarak bilişim personeli alınacağı açıklandı. Müracaatlar bugün itibari ile alınmaya başlarken 5 Mayıs tarihinde son bulacak.

Belediye İlanları; Çalışma Bakanlığı İşkur e-şube portalı üzerinden 18 ile 22 Nisan tarihleri arasında başvuru alınan personel alımları şu şekilde; Davulga Belediyesinde 1 iş makinesi operatörü alımı, Harran Belediyesi kepçe operatörü, Uçhisar Belediyesi santral operatörü olarak gerçekleştirilecek.

Üniversite İlanları; 2 farklı üniversite ilanına göre Mimar Sinan Üniversitesi ile Selçuk Üniversitesine çok sayıda daimi süreli istihdamlar yapılacak. Başvurular 18 Nisan itibari ile alınmaya devam ediyor.

Kamu İlanları; Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne ve İzmir Biyotıp Genom Merkezine operatör destek personeli tesisatçı teknisyen kadrolarında alımlar yapılacak.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.