Memur Alımı

Üsküdar ve Bahşılı Belediyesi 53 Personel Alımı! Zabıta Memuru!

Yazan  | 

Kırıkkale İli Bahşılı Belediyesi 3 memur alımı ile İstanbul Üsküdar Belediyesi 50 zabıta memuru alımı ilanı açıklandı! Başvurularda 60 KPSS puanı ile başvuru yapılabilecek. Diğer detaylar ise şu şekilde olacak.

Üsküdar Belediyesi 50 personel alımında 7 farklı düzeyde zabıta memuru alımı yapılacak. Dağılımda eğitim şartları farklılığı gösterecektir. Buna göre hangi eğitim mezunu kaç zabıta alınacağı da şu şekildedir.

Lisans mezunu zabıta kadro dağılımı; 4 yıllık fakültelerden mezun adayların B sınıfı ehliyete sahip olmaları, KPSS P3 puan türünden en az 70 ve üzeri puana sahip olmaları ile aşağıdaki eğitim düzeylerinden birinden mezun olmaları gerekmektedir.

  • Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezun 1 kişi,
  • Jeoloji Mühendisliği bölümü 1 kişi,
  • İç Mimarlık bölümünden mezun 1 kişi,
  • Mimarlık bölümünden mezun 1 kişi,
  • İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu 4 kişi
  • Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezun 1 kişi,

Lise mezunu zabıt kadroları; Lise ve dengi okullardan mezun olmak ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak şartı ile kadın ve erkek 40 kişilik alım yapılacak. KPSS P94 puan türünden en az 60 ve üzeri puana sahip olmak gerekmektedir.

Başvuru Tarihleri  8 Mart 2022 tarihi ile 1 Nisan 2022 tarihleri arasında mesai saatlerinde şahsen başvuru gerçekleştirilecektir.

İlan için tıklayın

Kırıkkale ili Bahşılı Belediyesi 3 memur alımı için adayların herhangi bir ortaöğretim mezunu olması ve B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekli olacak. kadın ve erkek adayların P94 puan türünden en az 60 ve üzeri puana sahip olmaları gerekmektedir.

Başvurular 4 Nisan ile 6 Nisan tarihleri arasında yapılabilecektir. İlan için tıklayın

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.