Memur Alımı

Üniversiteye Lise Mezunu KPSS’siz Canlı Model Alımı Yapılacak!

Yazan  | 

Trabzon Üniversitesi sözleşmeli personel alımı kapsamında 2 kişilik istihdam yapacağını açıkladı. Bu kapsamda erkek adayların başvuru yapabileceği  Trabzon Üniversitesi model alımı başvurularında en az lise mezunu olmak yeterli olurken, KPSS şartı da aranmayacaktır. İşte başvuru şartları;

Erkek canlı model alımında Üniversitesinin Güzel Sanat ve Tasarım Fakültesi bünyesinde 2022 yılı eğitim ve öğretim döneminde sınırlı olmak kaydı ile maaşları ve giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere alım gerçekleştirilecektir.

Eğitim şartlarında en az lise ve dengi  okullardan mezun olmak gerekmektedir. Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmak şartı aranmayacak olup yapılacak olan mülakat sonucuna göre adaylar belirlenecektir. Vücut bütünlüğüne sahip olmak -Uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve dayanıklı olması (Tam teşekküllü hastaneden alınmış sağlık raporu ile belgelenmesi gerekmekte olup göreve başlaması uygun görülen adaylardan istenecektir) Belgelendirmek şartı ile Yükseköğretim Kurumlarında “Canlı Modellik” deneyimine sahip olmak.

Başvuru Tarihleri Nedir? Başvuru ilanın resmi gazete ilan edildiği 16 Şubat 2022 tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Trabzon Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekanlığına şahsen yapılacak olup. İstenilen belgelerin aslı yada noter onaylı olarak başvuru yapılabilecektir. Son başvuru tarihi 32 Mart 2022 olup mülakat tarihi ise 4 Mart 2022 tarihinde saat 13:30’da gerçekleştirilecektir. Sonuçların açıklanma tarihi ise 7 Mart 2022 olarak açıklanmıştır.

Canlı Model Maaşları Nedir?

Kamuda yada özel firmalarda çalışan canlı model maaşları ortalama 5600 TL civarında maaş hakları bulunmaktadır. Daha önce bu mesleği yapan kişilerin yaptığı veriler dikkate alındığında en fazla maaş haklarında 8970 TL olarak açıklanmıştır. Mesleğin maaş ve özlük hakları iş deneyimine göre farklılık göstermektedir.

İlan için tıklayın

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.