Memur Alımı

Trabzon ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 57 Mülakatsız Memur Alımı Yapacak!

Yazan  | 

Trabzon Üniversitesi mülakatsız KPSS ile sözleşmeli memur alımı açıkladı. Diğer ilan ise İzmir Katip Çelebi Üniversitesi rektörlüğünden geldi. Bu alımda ise 2 farklı kadroda 7 personel alınacak. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tecrübeli yazılımcı kadrosunda 6 kişi, iş analisti eğitim dokümantasyon destek personeli kadrosunda ise ise 2 kişi alacak. Adaylar sözleşmeli alımda maaşları brüt sözleşme ücret kat sayısının 2 katına kadar görevlendirilecekler.

MAAŞ HAKLARI NEDİR? Aylık sözleşmeli brüt ücretin 2 katına kadar maaş hakları olacak olan mühendis personellerinin maaş hakları 18 Bin Tl civarında olması bekleniyor. İlan kılavuzunda kurum, tavan ücretin altında sözleşme düzenlemeye ve ödeme yapmaya da yetkili olacağı ifade edildi.

BAŞVURU TARİHLERİ; Başvurular 31.01.2022 ile 28.02.2022 tarihleri arasında yapılacak. Müracaatlar elektronik ortamda gerçekleştirilecek. Son başvuru tarihinde saat 17:30’da başvurular tamamlanacak. yazılı sınav 14 Mart 2022 tarihinde saat 13:30’da gerçekleştirilecek.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi İlanı

Lise mezunu adaylar için koruma ve güvenlik görevlisi kadrosunda 3 kişi, destek personeli olarak 22 kişi ve 1 kişi teknisyen alımı yapacak. Önlisans mezunu olarak 12 koruma ve güvenlik görevlisi alımı, 4 büro memuru ve 1 teknisyen alımı yapılacak. Lisans mezunu alımlarda 4 büro memuru 1 programcı 1 kütüphaneci ve  mühendis alınacak.

DÜŞÜK KPSS İLE MEMUR ALIMI: Kamu Personeli Seçme Sınavlarından 50 ve üzeri puana sahip olmak şartı aranmaktadır. Adaylara herhangi bir yazılı yada sözlü sınav yapılmayacak. Bu anlamda mülakatsız alım gerçekleştirilecek. Başvurular 31 Ocak tarihinde alınmaya başlandı. Şahsen yada posta yolu ile müracaatlar yapılacaktır.

Trabzon Üniversitesi 50 Memur Alımı İlanı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.