Personel Alımı

Giresun Aydındere Belediyesi Zabıta Memuru, Elbeyli Belediyesi Memur Alımı!

Yazan  | 

İki Belediye’den Yeni Personel Alımı İlanı! Kadın, Erkek Zabıta ve Memur Alınacak!

Giresun Aydındere Belediyesi kadın erkek zabıta memuru alımı yapacak. Genel idari hizmetler sınıfında görevlendirilecek olan personel adayların 2020 yılı P3 puan türünden 80 ve üzeri KPSS puanına sahip olması gerekmektedir. Genel başvuru şartları yanı sıra Belediye zabıta yönetmeliğinin 13/A maddesindeki fiziki şartlara sahip olmak istenilmekte ve yaş şartında ise 30 yaşını doldurmamış olmaları, B sınıfı ehliyet sahibi olmaları gerekmektedir.

21 Ocak tarihli açıklanan diğer ilanlardan bir tanesi de Boğaziçi Üniversitesine gerçekleştirilecek. Lise, önlisans ve lisans mezunu büro personeli ile destek personeli istihdamlarında başvurular bugün itibari ile alınmaya başlanmıştır. Detaylarını aktardığımız habere erişmek için tıklayın

Kadın Erkek Zabıta Memuru Alımı!

Sözlü ve uygulama sınavına katılmak isteyen adaylar 22 Şubat ile 25 Şubat tarihleri mesai saatleri arasında 09:00 ile 16:00 arasında Aydındere Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne istenilen evrakları teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen olarak gerçekleştirilecektir.

Giresun Aydındere Belediyesi İlanı için tıklayın

60 KPSS ile Belediye İlanı!

Kilis İli Elbeyli Belediyesi 60 KPSS ile 1 memur alımı yapacak. Bu alımda ortaöğretim kurumlarının pazarlama ve perakende alanları ile muhasebe ve finansman alanlarından mezun olmak ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak gerekmektedir.

İlan kılavuzunda açıklanan detaylardan; Sözlü sınav 2 Mart tarihinde gerçekleştirilecektir. Başvuralar ise 25 Şubat ile 1 Mart tarihleri arasında mesai saatlerinde Elbeyli Belediye Başkanlığı Yazı işleri Müdürlüğüne yapılabilecek.

Kilis Elbeyli Belediyesi ilanı için tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.