Memur Alımı

31 Ocak Tarihinde 2 Kamu Kuruma 902 Memur Alımı Başvurusu Başladı!

Yazan  | 

Kamu kurumlarının açıkladığı personel alımı ilanlarından bazılarına başvurular başlayacak. 31 Ocak 2022 tarihli başvurusu başlayacak ilanlar hangileri olacağı belli oldu.

Türkiye genelindeki Bakanlıklar ve Kamu kurumlarının yılın ilk ayında çok sayıda istihdam yapılacağı açıklanmıştı. Belediye Başkanlıkları ile Bakanlıklar arasında kamu personeli seçme sınavı istemeden sınavla gerçekleştirilecek olan istihdamlarda bu alımlar arasındaki yerini aldı. Fazla sayıda alım yapacak kurumlara başvurular 31 Ocak tarihinde başlayacağı açıklandı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı!

Hazine ve Maliye Bakanlığına defterdarlık uzman yardımcısı alımı başvurular 31 Ocak ile 11 Şubat tarihleri arsında alınacaktır. Adayların defterdarlık uzmanlığı alımında KPSS’den P45, P46, P47, P48 puan türlerinden en az 70 ve üzeri puana sahip olmaları gerekeceği açıklandı. Atamalarda dört yıllık lisans bölümü mezunları başvuru yapabilecek.

İlan detayları için tıklayın

GSB 60 KPSS ile 652 Memur Alımı

Gençlik ve Spor Bakanlığının KPSS’den en az 60 ve üzeri puana sahip adayların başvuru yapabileceği alımlardan bir tanesine başvurular pazartesi itibari ile alınmaya başlanacak. Gençlik Spor Bakanlığı 652 yurt yönetim personeli olarak 652 memur alımı başvuru genel ve özel şartları ilan kılavuzundan erişebilecek.

Gençlik çalışanı, spor uzmanı ve psikolog kadrolarının başvuruları tamamlanırken yurt yönetim kadrosundaki 652 kişilik alımda başvuru süreci başlayacak. Müracaat tarihleri 31 Ocak 2022 (10:00) – 04 Şubat 2022 (17:00) arasında olacak. Yurt Yönetim personeli ilanı için tıklayın

Kamu ve özele memur ve personel alımı başvurularından anında haberdar olmak için sitemizi takip etmeye devam edebilir ve aşağıdaki bölümden yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.