Memur Alımı

1 -4 Şubat İŞKUR Kamu İlanları ile Garson, Muhasebeci, Temizlikçi Memur Alımı!

Yazan  | 

Kamu kurum ve kuruluşların daimi süreli ve geçici süreli personel alım ilanları Çalışma Bakanlığı İŞKUR üzerinden de başvuru alınmaktadır. Bu kapsamda Ocak ayının son ilanları açıklanmış ve başvuruları başlamıştı. Bu ilanlar arasında çok sayıda Üniversite ve Belediye kurumları yer almaktadır.

Başvuru Şartları Nedir? Genel başvuru şartlarında adayların en az 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kamu haklarından mahrum olmamaları, önlisans ve lisans mezunları için kamu personeli seçme sınavlarından gerekli olan puanlara sahip olmaları diğer adaylar yönünden alım yapılacak aday sayısının elli katına kadar olan listede yer alan adaylar arasında olması gerekmekte ve başvuru özel şartlarını ilan kılavuzundaki diğer şartları taşımaları gerekmektedir.

1 Şubat Tarihi İtibari ile Başvurusu Devam Eden Kurumlar

  • Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
  • Orduevi Müdürlüğü
  • Niğde Ömer Halisdemir üniversitesi rektörlüğü idari işler daire başkanlığı
  • Kapadokya il özel idareleri ve belediyeler birliği

Kadro Dağılımı!

  1. Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı
  2. İnşaat İşçisi
  3. Garson (Servis Elemanı)
  4. Muhasebeci
  5. Çiftlik İşçisi (Karma Bitki ve Çiftlik Hayvanı)
  6. Temizlik Görevlisi

Başvurular Nasıl Yapılacak? Başvurular iŞKUR e-şube portalı üzerinden yapılacaktır. İlanlara erişmek için e-şube portalı üzerinden yukarıdaki kurum isimlerini yazarak arama butonuna basmanız yeterlidir. İlanlar geldikçe bu sayfa zerinden güncellemeye devam edeceğiz.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.