Memur Alımı

Mart Ayın Son İşkur Memur Alımı İlanları Geldi!

Yazan  | 

Kamu kurumlarından İşkur memur alımı ilanları 30 ve 31 Mart 2022 tarihi itibari ile başvurusu devam edenleri işçi personel alımı okuyucularına aktarıyoruz. 6 Bakanlık ve kamu kurumun ilanları şu şekilde olacak.

Devlet Su İşleri 12. Bölge Müdürlüğü Kayseri ilinde temizlik beden işçisi alımı 2 kişi olarak alınacak. Esetçe Belediyesine beden işçisi alımı yapılacak. Orduevi Müdürlüğüne muhasebeci alınacak.

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı özel güvenlik görevlisi alımı yapacak. 10 kişilik Silahlı ÖGG alımı 6672201 ilan numarası üzerinden başvuru yapılabilecek. Lüleburgaz Belediye Başkanlığı destek personeli, teksi şoförü, kamyon şoförü, garson ve beden işçisi alımı yapılacak.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığına elektrik elektronik mühendisi ile bilgisayar mühendisi alımı yapılacak. 6678370 ilan numarası ile 6678385 ilan numaralarından başvurular 4 Nisan 2022 tarihinde son bulacak.

30 mart tarihinde açıklanan memur alımı kapsamında Karadeniz Teknik Üniversitesi lise, önlisans ve lisans mezunu alım yapacak. Bu ilandaki başvuru şartları ile diğer detaylar için tıklayın

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.