Sözleşmeli Personel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Lise, Önlisans Lisans Mezunu Memur Alımı!

Yazan  | 

Karadeniz teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı açıkladı. Üniversitesinin özel ve genel bütçede istihdam edilmek üzere kadın erkek çok sayıda memur alımı başvurularında başvuru süreci başladı.

Kadro dağılımı; Özel bütçe hemşire alımı sayısı 3 olarak açıklandı. Sağlık yüksek okulu hemşirelik mezunu olmak yeterli olacak. Genel bütçeli hemşire alımı lise mezunu olmak şartı ile gerçekleştirilecek.

Büro memuru alımında matematik lisans mezunu 35 yaşını doldurmamış olmak şartı ile 1 kişi, işletme lisans mezunu1 kişi, istatistik ve bilgisayar bilimleri bölümü mezunu 1 kişi istihdam edilecek.

Destek personeli alımında lise ve dengi okullardan mezun olmak yeterli olacak. 4 destek personeli alımında vardiyalı çalışmaya uygun adaylar başvuru yapabilecekler. Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımında lise ve dengi okullardan mezun olmak. ÖGG sertifikasına sahip olmak gerekmektedir. Fiziki şartlarda ise erkek adaylar 170 cm boyundan kısa olmaması gerekli olacak. Görevini yapmaya engel bir hastalığının olmaması gerekli olacak. 35 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

Alım yapılacak kadrolar şu şekildedir. teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi, destek personeli, büro personeli, hemşire.

Başvuru genel şartları şu şekilde;

Başvuruda istenilen evraklar;

İlan için tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.