Personel Alımı

İŞKUR 5-6 Şubat Hafta Sonu Kamu İlanları Açıklandı! İlan Numarası!

Yazan  | 

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Kamu kurumu personel alımı ilanlarından 2022 Şubat ayı hafta sonu başvurusu devam eden 6 farklı başvuru bulunuyor. 5 Şubat 6 Şubat 2022 İŞKUR kamu ilanlarından bir kısmı Belediye olan bu başvurulardan diğerleri ise Polis Evi Müdürlüklerine olacak. İşe kadro dağılımı ve kurumlar;

İŞKUR 5 Şubat İlanları; Şırnak İl Emniyet Müdürlüğü Polis evi Şube Müdürlüğüne bulaşıkçı, aşçı yardımcısı, garson, temizlik görevlisi kadrosunda 4 farklı ilan bulunuyor. 2 bulaşıkçı, 1 aşçı yardımcısı, 6 garson ve 3 temizlik görevlisi toplamı 12 kişilik açık kadro bulunuyor.

Başvuru Genel Şartlarında medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,

Kamu haklarından mahrum olmamak ve haklarında yapılacak arşiv araştırması ile güvenlik soruşturmasının olumlu olması gerekmektedir.

TCK’nın 53. maddesinde belirtilen kasten işlenen suçlardan 1 yada daha fazla süre ile ceza almamış olmak. Devletin güvenliğine karışı işlenen suçlar anayasal düzene karşı suçlar ile zimmet rüşvet irtikap hileli iflas ihaleye fesat karıştırmak edimin ifasına fesat karıştırmak ve mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından affa uğramış olsa bile bu suçlardan mahkum olmamış olmak gerekmektedir.

Başvuruda istenilen belgeler neler?

  • Nüfus cüzdanı sureti,
  • Mezuniyet belgesi, diploma fotokopisi sertifikası fotokopisi istenilecek olup aslı ibraz edilecektir.
  • Son 3 ay içinde çekilmiş bir adet fotoğraf
  • Adli sicil belgesi

EĞİTİM ŞARTLARI; Temizlik görevlisi alımında okur yazar mezunu olmak, Garson (servis elemanı) ilköğretim mezunu olmak. temizlik görevlisi alımında okur yazar olmak. Aşçı yardımcısı alımında ilköğretim mezunu olmak. Bulaşıkçı alımında okur yazar olmak Tüm bu kadrolar için 1 ile 11 yıl deneyim istenilmektedir. İlan numaraları; bulaşıkçı 6555046, aşçı yardımcısı 6555171, garson 6555280, temizlik görevlisi 6555292 olarak açıklanmıştır.

HAFTA SONU BELEDİYE İLANLARI;

Gassal Alımı; Ağrı Belediyesi gassal (ölü yıkayan) alımı yapacak. Gassal alımında 3 yıl deneyim şartı aranmaktadır. Ayrıca Meb onaylı cenaze hizmetleri sertifikası olanlar başvuru yapabilecekler. Gassal mesleğinde 3 yıl süre ile çalışmış olmak ve SGK dökümü ile bunu belgelendirmek gerekmekte olup. Eğitim şartlarında ile en az önlisans ve lisans mezunu olmak gerekmektedir. Gassal alımı başvurular Alo 170, E-devlet ve İŞKUR e-şube üzerinden yapılacaktır. Başvuru için ilan numarası  6548862 olarak açıklandı.

Tekniker Alımı; Tarsus Belediyesi Elektrik Enerji üretim iletim ve dağıtım teknikeri alımı yapacaktır. Başvurular ülke geneli olacak ve Çalışma ili Mersin olarak açıklandı. Başvuru eğitim şartlarında önlisans mezunu elektrik enerjisi üretim iletim ve dağıtım bölümü mezunu olmak gerekmektedir. 6548862 ilan numarasında başvurular 7 Şubat 2022 tarihinde sona erecektir.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.