Personel Alımı

Selçuk Üniversitesi Büro Memuru ve Temizlik Görevlisi Kadrosunda 61 Personel Alımı!

Yazan  | 

Selçuk Üniversitesi sürekli işçi alımı ilanı açıkladı Engelli ve eski hükümlü yada TMK kapsamındaki alımlarda toplam 61 kişilik alımda 26 kişi büro memuru 35 kişi temizlik görevlisi alımı olarak yapılacak.

Eğitim Şartları Nedir? Engelli büro memuru alımında Yükseköğretim Kurumlarının İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Lisans mezunu olmak. Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan temizlik görevlisi alımında en az ilköğretim mezunu lise ve dengi okullardan mezun olmak gerekmektedir.

Yaş Şartı Nedir? Başvurularda yaş şartında 18 yaşını tamamlamış olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir. İkamet şartlarında Konya il sınırlarında ikamet ediyor olmak gerekmektedir. Üniversitenin bağlı olduğu ilçelerde de istihdamlar yapılacaktır.

Başvuru Tarihleri Nedir? Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak ve ilgili yönetmeliğin 12. maddesine göre açık iş sayısının dört katına kadar aday 23 Şubat 2022 tarihinde kura sonucu listede yer alanlara sözlü uygulama sınavı yapılacaktır.Başvurular 7 Şubat ile 11 şubat 2022 tarihleri arasında alınmaya devam edilecektir.

İlan Kılavuzu için tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.