Memur Alımı

Düzce Üniversitesi 55 KPSS ile 48 Memur Alımı İlanı Açıkladı.

Yazan  | 

Üniversiteler çok sayıda personel alımı ilanları açıklıyor. Personel ihtiyacına binaen ilan edilen başvuru kılavuzlardan bir tanesi de Düzce Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığından geldi. Buna göre lise mezunu olup düşük Kpss puanına sahip adaylar da bu alımlara başvuru yapabilecekler. Peki başvuru tarihi nedir?

Düzce Üniversitesi 2022 Yılı Personel Alımı Başvuru Tarihi!

İlana başvurular 19 Ocak 2022 itibari ile başvuru yapılabilecektir. Son başvuru tarihi ise 2 Şubat 2022 olarak açıklandı. Bir çok farklı kadrodan bir tanesine müracaat yapılabilecektir.

Hangi Kadrolarda Alım Olacak?

Lise mezunları için 14 koruma ve güvenlik görevlisi, 1 büro memuru, 17 destek personeli, 1 hemşire, diğer sağlık personelleri ise 2 olarak açıklandı. İki yıllık önlisans mezunu alımlarda sağlık teknikeri ile destek personeli kadrosuna toplamda 3 kontenjan ayrıldı. Lisans mezunu olarak hemşire 8 ve büro personel ise 2 olarak açıklandı.

Kamu Personeli KPSS Şartı Nedir?

Adaylardan istenilen genel ve özel başvuru şartları ilan kılavuzunda detaylı olarak açıklanmıştır. Bu şartlar arasında Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı da aranmaktadır. Eğitim şartına göre lise mezunları p94 türünden, önlisans mezunları P93 ve lisans mezunları için P3 puan türünden en az 55 ve üzeri puana sahip olmak gerekmektedir.

İlan Kılavuzu

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.