Memur Alımı

Abdullah Gül Üniversitesi ile Alaaddin Keykubat Üniversitesi 2022 Yılı Memur Alımı

Yazan  | 

657 sayılı devlet memurları kanununun 4B maddesine göre 2 farklı üniversite memur alımı yapacak. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli personel alımı ilanında 3 büro memuru alımı gerçekleştirilecek.

Alaaddin Üniversitesi Büro Memuru Alımı Başvuru Şartları;

Yükseköğretim Kurumlarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, İnsan Kaynakları Yönetimi veya Halka İlişkiler ve Tanıtım Ön Lisans Programlarının Birinden Mezun Olmak. 2020 Yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından En Az 65 Puan Almış Olmak gerekmektedir. KPSS P93’ten 65 puan alan adaylar için aranan genel ve özel şartlara da sahip olanlar başvurularını ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörlüğü Büro Personeli Alım İlanı İçin tıklayın

Abdullah Gül Üniversitesi 2022 Yılı Personel Alımı;

Abdullah Gül Üniversitesi 3 farklı kadrola personel alımı yapacak bu alımlardan bir tanesi Koruma ve Güvenlik görevlisi alanında olacak. Lisans mezunu erkek adaylar KpssP3 puan türünden aldıkları puana göre istihdam edilecekler ve bu alanda 4 kişi alınacak. Kadın adaylar önlisans mezunu olarak 2 kişi alınacak. Ön lisans erkek adayara ayrılan kontenjan ise 4 olarak açıklandı.

Destek Personel temizlik görevlisi alımlarında erke adaylar arasından 6 kişi kadın aday ise 3 kişi olarak istihdam sağlanacak. toplam temizlik görevlisi alımı 10 kişi olarak açıklandı. Büro personeli alımlarında ise toplamda 5 kiş alınacak. Önlisans 1, lisans ise 4 kişi alınacak.

Yaş şartı var mı? Koruma ve Güvenlik görevlisi alımlarında 31 yaşından gün almamış olmak gerekmektedir. Diğer andan erkek adayların 170 kadın adayların ise 160 CM’den kısa olmamaları gerekmektedir.

Başvurular ne zamana kadar devam edecek?

Başvurular Online olarak gerçekleştirilecek olup Kariyer kapısı işe alım üzerinden ve Abdullah Gül Üniversitesi üzerinden yapılacak online müracaat 7 Ocak ile 31 Ocak tarihleri arasında tamamlanacak.

Başvurularda aranan diğer genel ve özel şartlar ile ilan kılavuzuna erişmek için tıklayın

Lise Mezunu Çok Sayıda Personel Alımı

Gebze Teknik Üniversitesi sözleşmeli memur alımı ilanı açıkladı. Başvurular 21 Ocak ile 4 Şubat tarihleri arasında alınacak. Kadro dağımı şu şekilde olacak.

  • Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı lise ve dengi okullardan mezun 15 kişi,
  • Destek Personeli Temizlik, hizmetli kadın Lise mezunu 9,
  • Temizlik hizmetli bahçıvan erkek lise mezunu 4,
  • Şoför 1,
  • kadın spor uzmanı 1,
  • Avukat 1

İlan kılavuzu için tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.