Belediye İşçi Personel Alımları

Bartın Kurucaşile Belediyesi Kadın Erkek Zabıta Memuru Alımı Açıkladı!

Yazan  | 

Türkiye genelinde Belediye Başkanlıklarına kadın erkek zabıta memuru alımı ilanları açıklanmaya devam ediyor. İşçi personel alımı sitesi olarak anlık gelişmeleri ve yeni açıklanan ilanları aktarmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kurucaşile Zabıta Memuru Alımı ilanı başvuru şartları, başvuru tarihleri ve ilan kılavuzu şu şekilde olacaktır.

Bartın Kurucaşile Belediyesi memur alımı ilanında kadro sayısı, eğitim şartları, kpss şartı, yaş şartı gibi diğer detaylar belli oldu.

Derece ve Kadro sayısı: 11. derecede 1 kişi alınacaktır. Eğitim Şartları Nedir? Lisans düzeyinde eğitim veren programların herhangi birinden mezun olmak gerekmektedir. KPSS Şartı Nedir? KPSS P3 puan türünden en az 75 ve üzeri puana sahip olmak istenilmektedir. Yaş Şartı Var mı? Evet başvuru yapacakların 30 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir. Ehliyet Şartı Var mı? Evet Adayların B sınıfı ehliyet sahibi olması gerekmektedir.

Başvuru Ne Zaman Başlayacak ve Ne Zaman Bitecek? Kadın ve erkek zabıta memuru alımı başvurular 21 Mart 2022 tarihinde alınmaya başlanacak ve 24 mart 2022 tarihinde sona erecektir. Mesai saatleri içerisinde başvuruların Kurucaşile Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne gerekli olan belgelerin teslim edilmesi ile tamamlanacaktır.

Başvuruya ilişkin bazı notlar: İlana kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilecekler.  Posta ile başvuru kabul edilmeyecek. Eksik evrak ile baş vuru yapanlar veya başvuru şartlarına sahip olmadığı anlaşılan adayların başvuruları kabul edilecek. Boy kilo ölçümleri için HES kodu sorgulaması yapılacaktır. KPSS puan sorgulamasına göre başvuru yapan adaylar arasından sınava katılacak adaylar kurucasile.bel.tr resmi internet sitesi üzerinden 28 Mart 2022 tarihinde duyuru açıklanacaktır. Sözlü sınav tarihi; 05 Nisan ile 6 Nisan tarihlerinde yapılacaktır. Başvuru genel şartları ise şu şekilde olacaktır.

İlan Kılavuzu İçin tıklayın

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.