Belediye İşçi Personel Alımları

2022 Ocak Ayı Belediye Memur Alımı İlanları Listesi (İtfaiye, Zabıta, İşçi)

Yazan  | 

Kamu kurumlarından Belediye başkanlıklarının özellikle itfaiye eri ve zabıta memuru kadrolarında ağırlıklı olmak üzere ilanlar açıklamaya başladı. 2022 Ocak belediye personel alımı ilanları resmi gazetede açıklanmaya başlandı. İlanlarda başvuru şartları farklı gösteriyor. İşçi Personel Slımı Sitesi ekibi olarak belediye ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylara özel olarak açıklanan ilan kılavuzlarını ayrıntılı olarak açıklamaya devam ediyoruz.

Şırnak Kasrik Belediyesi en az okur yazar eğitime sahip adaylar arasından temizlik görevlisi alımı yapacak. Başvurular İŞKUR üzerinden devam ediyor. 3 Ocak 2021 tarihinde bu ilandaki müracaatlar sona erecek. Başvurular için 6487862 ilan numarasından erişebilir ve başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Yaylakent Belediyesi 16 mühendis alımı yapacak. 2020 KPSS den 55 ya da 70 olan adaylar başvurularını yapabilecekler. Adaylar Ocak ayının ilk haftasında 5 ile 7 Ocak 2020 tarihi arasında Yaylakent Belediyesi ilanına başvuru yapılabilir.

Antalya ili Akseki Belediyesi mimar alımı başvuruları 10 Ocak ile 14 Ocak 2020 tarihi arasında alınacaktır.

Karatay Belediyesi’nin 7 kişilik alımında en az önlisans mezunu olmak şartı ile tahsildar şehir planlayıcısı olarak toplam 7 kişi alınacak. Başvurular 17 ile 21 Ocak tarihleri arasında yapılabilecek.

Özburun Belediyesi’nin en az lise mezunu istenildiği memur alımında KPSS’den en az 60 almak şartı gerekecek başvurular 14 ile 26 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Kılıçarslan Belediyesinin 2 personel alımında 60 ve 65 puan ile tahsildar alımı yapılacak. 31 ocak ile 2 Şubat arasında başvurular belediyeye gerçekleştirilebilecek.

Tokat Sulusaray Belediye Başkanlığı zabıta memuru ile itfaiye eri alımı yapacağı açıklandı. Sulusaray Belediyesinin ilanında KPSS’den en az 60 ve üzeri olan adaylar başvuru yapabilirler. 3 zabıta ile 3 itfaiye eri alımı için yaş şartı 30 yaşını doldurmamış isteniyor. Başvurular 9 Şubat 2020 tarihi ile 15 Şubat 2020 tarihleri arasında mesai saatlerinde alınacak. İlana ilişkin tüm detaylar için tıklayın.

2022 yılının ilk belediye personel alımı ilanlarını bir tanesi de Konya Derebucak Belediyesi’nden geldi. Zabıta memuru kadrosunda 55 KPSS puanı ile alınacak olan zabıta memuru alımlarının 7 Şubat ile 9 Şubat tarihleri arasında alınmaya başlanacağı açıklandı. Adaylar bu ilanda Rekreasyon bölümü ile spor yönetici bölümlerinden mezun olması isteniyor. İlan Kılavuzu için tıklayın

Diyarbakır Belediye Başkanlığının 75 zabıta memuru alımı için 70 KPSS puan isteniyor. Başvurular 24 ile 28 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Belediye Zabıta memuru alımı ile Belediye İtfaiye eri alımı ilanları açıklanmaya devam etmesi bekleniyor. 2022 yılının ilk haftasında ilan edilen yukarıdaki ilanlara başvurular Belediyenin resmi internet sitesinden de duyurusu yapıldı. Bir çok ilanda yaş şartı, kpss şartı bulunuyor. Yeni ilanlar gelmeye devam ettikçe bu sayfada güncel olarak eklemeye devam edeceğiz.

Aşağıdaki bölümden yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.