Memur Alımı

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 40 Personel Alımı Başvurusu Başladı!

Yazan  | 

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 40 sözleşmeli personel alımı ilanı açıklandı. Farklı kadrolardaki alımlar için başvuru genel ve özel şartları nedir? başvuru tarihleri ve diğer detaylar şu şekilde olacak.

Afyonkarahisar 2022 yılı personel alımı kadrolarından bir tanesi olan Üniversite ilanında lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecekler. Lisans mezunu büro memuru alımı, mühendis ile hemşire kadrosunda 9 kişi alınacak. Önlisans mezunu tekniker, koruma ve güvenlik görevlisi büro personeli kadrolarında 9 kişi alınacak. Lise mezunu olarak destek personeli, teknisyen ve hemşire kadrosunda alım olacak.

KPSS Şartı Var mı?

Başvuruda kamu personeli seçme sınavına girmiş olmak yeterli olacaktır. herhangi taban puan istenilmemiş olup puan sıralamasında kpss puanı etkili olacaktır. – Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS P3, Önlisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS P93 ve Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS P94 puan dikkate alınacaktır.

Yaş Şartı Nedir?

Başvuru özel şartları arsında yaş şartı da yer almaktadır. Buna göre 1 Ocak 2022 tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru Tarihleri nedir?

Başvurular 4 Şubat ile 18 Şubat tarihleri arasında alınmaya devam edecek. Şahsen müracaat yapılmayacak. Sadece elektronik ortamda başvuru alınacaktır.

İlan kılavuzu için tıklayın

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.