Personel Alımı

9-10 Nisan İşkur Kamu İlanları ile 3 Belediye 5 Kuruma Memur Alımı!

Yazan  | 

İşkur 9 Nisan 2022 kamu ilanları açıklandı. İşkur Kamu İlanları ile en çok alım yapılan kadrolardan bir tanesi olan beden işçisi, şoför, büro memuru alımı kadrolarında çok sayıda istihdamlar yapılacak. İşte detaylar.

Burdur Belediyesine inşaat işçisi, beden işçisi, elektrikçi, inşaat boyacısı, şoför yük taşıma, kaynakçı, marangoz, itfaiye aracı şoförü kadrolarında 13 farklı ilan açıklandı. Burdur Belediyesine 30 memur alımı gerçekleştirilecek. Son başvuru tarihi 12 Nisan 2022 olarak açıklandı.

Kozan Belediyesi insansız hava aracı iha pilotu alımı yapacak. Bu istihdama ait başvuru ilan numarası 6700153 olarak açıklandı. Başvurular ise 11 Nisan 2022 tarihinde son bulacak.

Tuzla belediyesi engelli büro memuru ile elektrik mühendisi alımı yapacak. Bu alandaki iki farklı ilanda 11 Nisan 2022 tarihinde başvurular tamamlanacaktır. 6693855, 6694040 ilan numaraları üzerinden müracaatların tamamlanması gerekmektedir.

Yalova Atatürk Bahçe kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünden otomotiv teknikeri alımı. Yamantürk Öğretmenevi ve Akşam Sanat okulu Müdürlüğüne temizlik görevlisi, DSİ GAP 15. bölge müdürlüğüne fotoğraf ve video çekimcisi alımı yapılacak. DSİ Şanlıurfa Müdürlüğü 3 puantör alımı başvurusu ile birlikte 9 10 Nisan İşkur kamu ilanlarına başvurular devam etmektedir.

Daha fazla kamu memur alımı ilanlarına erişmek ve yeni gelişmelerden anında haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.