Personel Alımı

Ankara Anfa Personel Alımı Başvuru Formu ile 2022 Yılı 250 Kişilik İlan Geldi!

Yazan  | 

Ankara Anfa 250 personel alımı yapacak. Başvurular için Ankara Anfa personel alımı başvuru formu üzerinden gerekli olan müracaat işlemleri yapılabilecektir. Adayların dikkat etmesi gereken bir detay ise müracaatlar sadece 1 gün ile sınırlı olacaktır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi organizasyonu olan Anfa Altınpark İşletmeleri Anfa güvenlik görevlisi alımı olmak üzere pek çok sayıda istihdam yapıyor. Görevlerinden bir tanesi olan peysaj yönetimi fuar ve kongre merkezleri gibi alanlardaki görevlendirmeler için çok sayıda istihdam sağlıyor.

Çalışma Bakanlığı İşkur üzerinden açıklanan ilana göre 250 daimi personel alınacak. Peysaj işçisi kadrosundaki istihdamlarda genel şartlar şu şekilde olacak.

Yaş şartlarında en az 25 en fazla 45 yaşında olmak. Eğitim şartlarında en fazla lise mezunu olmak, dışarıda ve ayakta çalışmaya uygun olmak, erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Anfa Başvuru formu üzerinden açıklanan detaylara göre adayların belirtilen adrese şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Bunun İçin Anfa Altınpark İşletmeleri LTD. Şti. adresine müracaat edilebilecektir. İlan şu şekildedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.