İşçi Personel Alımı

Tarım Kredi 4 Kadroda İlkokul Mezunu Personel Alımı!

Yazan  | 

Tarım Kredi personel alımı 2022 Mayıs ayı ilanları açıklandı. Başvuru şartları ve tarihi ne zaman olacağı belli oldu. İşçi Personel alımı okuyucularının dikkatine sunuyoruz.

Tarım kredi Market zincirinin Sakarya depolarında çalışacak lise mezunu forklift personeli alınacaktır. Forklift operatörlük belgesi olan, askerlikle ilişiği olmayan erkek adaylar alınacaktır.

Ambar, depo görevlisi olarak çalışacak lise mezunu askerlikle ilişiği olmayanlar tercih edilecektir. El terminali ile ürün toplama işi yapacak toplam 11 depo elemanı alınacaktır.

Askerliğini yapmış, meslek liselerinin elektrik bölümü mezunu  iki elektrikçi personel alınacaktır.

Tarım Kredi market zincirlerinde çalışacak bay/bayan engelli personel alımı da olacaktır. Beden İşçisi olarak engelli personel alımı da dahil toplam 7 kişi istihdam edilecektir.

Ambar/ depo görevlisi, forklift personeli, elektrikçi ve beden işçisi olmak üzere toplam 21 personel Tarım Kredi market zinciri tarafından istihdam edilecektir.

Ambar/depo görevlisi alımı başvuru tarihi 13/05/2022 tarihinde sona erecektir. Beden işçisi, elektrikçi ve forklift alımları başvuru tarihleri ise mayıs ayı itibariyle başlayıp 05/06/2022 tarihinde sona erecektir.  İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Kütahya gibi farklı şehirlerde istihdam edilecek personel alımı başvuruları İşkur üzerinden gerçekleştirilecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.