İşçi Personel Alımı

Toyota 2500 Personel Alımı Kadro Dağılımı Belli Oldu! Başvuru Şartı!

Yazan  | 

Sakarya Toyota 2500 personel alımı kadro dağılımı belli oldu. Buna göre Toyota fabrikasına hangi kadroda kaç işçi alınacak ve başvurular nasıl yapılacak? İşte detaylar.

Montaj işçisi kadrosunda 1250 kişi, bank kaynakçısı olarak 750 kişi ve boyacı metal işçisi olarak ise 500 kişi alınacak. Başvurular nasıl yapılacak?

Müracaatlar Türkiye İş Kurumu üzerinden gerçekleştirilecek. Toyota Türkiye fabrikasının olduğu Sapanca’da kadın ve erkek adaylar istihdam edileceği açıklandı. Eğitim düzeyinde en az lise mezunu olmak yeterli olacak.

Başvurular İşkur e-şube portalı üzerinden gerçekleştirilecek. Bunun için açık iş ilanları sayfasına giriş yapılması ve ilan arama bölünden iş yeri unvanına Toyota yazarak arama yapmak yeterli olacak.

Adaylardan başvurularda ikamet şartı aranacağı ifade edildi. Buna göre Nehirkent Adapazarı Sakarya yakın ilçelerde ikamet etmek gerekmektedir. Serdivan, Arifiye, Erenler, Adapazarı, Söğütlü, Karapürçek, Ferizli, Taraklı, Kaynarca, Karasu, hendek, Geyve, Akyazı ilçeleri başvuru için gerekli olan ilçeler arasında yer almaktadır.

Yaş şartında ise en az 18 yaşını doldurmuş olmak ve 30 yaş aralığında olmak gerekmektedir. Başvurular 5 Mayıs 2022 tarihinde son bulacaktır.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.