İşçi Personel Alımı

24-25 Mart İşkur Kamu İlanları ile 12 Kuruma Memur Alımı!

Yazan  | 

Türkiye İş Kurumu üzerinden başvurusu alınan memur alımı ilanları 24 Mart tarihli itibari ile 20 oldu. İşkur Kamu İlanları bir çok kamu kurumunun alım yapacağı personel istihdamında başvuru yapacak adaylar için ayrıntılı olarak kadro dağılımını açıklıyoruz.

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü aşçı yardımcısı alımı yapacak. Hatipli Belediye Başkanlığı panel kalıpçısı alımı yapacak. Muratpaşa Belediyesi servisi komisi ile mutfak görevlisi, cankurtaran ile plaj görevlisi alımı yapacak. Nizip Belediyesi temizlik görevlisi alımı yapacak.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Tesisleri İşletme Müdürlüğü bulaşıkçı alımı yapacak. Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığına bulaşıkçı, Öğretmen evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğüne garson ile aşçı yardımcısı alımı yapacak.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğüne madenci alımı yapılacak. Adapazarı Orman İşletme Müdürlüğü iş makineleri bakım ve onarımcısı alımı yapacak. Aksaray Belediyesi Başkanlığı elektrikçi istihdamı gerçekleştirilecek. Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Sincan Et Kombinasyonu Müdürlüğüne teknisyen ve tekniker alımı gerçekleştirilecek.

Başvurular nasıl yapılacak? İlgili ilanlara müracaatlar online olarak İşkur e-şube portlalı üzerinden gerçekleştirilecektir. Buna göre il ve ilçe hizmet birimleri aracılığı ile başvuru işlemleri yapılabilecektir.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.