İşçi Personel Alımı

14-18 Mart Haftasında İşkur Kamu İlanları Belli Oldu! 27 Farklı İlan!

Yazan  | 

Kamu kurumlarının daimi ve geçici süreli işçi personel alımı ilanları İŞKUR üzerinden alınmaya devam ediyor. İşkur kamu ilanları e-şube portalı üzerinden giriş yaparak başvurularını son başvuru tarihinde tamamlanması gereken bu ilanların detayları şu şekilde.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne deniz trafik operatörü kadrosunda 4 kişi alınacak. Başvurular 14 Mart 2022 tarihinde tamamlanacak. 6613771 ve 6613918 numaralı ilanlara başvurular bugün sat 23:59’a kadar tamamlanması gerekmektedir.

Ahmetli Belediyesi ısıtma ve sıhhi tesisatçısı ile kamyon şoförü alımı yapacak. 6618897, 6618955 ilan numaralarındaki başvurular için son gün 14 Mart olarak açıklandı.

Bozok Üniversitesi Sağlık ve Kültür spor dairesi başkanlığına temizlik görevlisi alımı 6618470 ilan numarası üzerinden devam etmektedir. Et ve Süt Kurumu genel Müdürlüğü Adana Et Kombinasyonu kasap alımı yapacak. 6617181 ilan numarası üzerinden başvurular devam etmektedir.

Orduevi Müdürlüğüne muhasebeci alımı yapılacak. Başvurularda lisans mezunu olmak yeterli olacaktır. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi servis elemanı garson alımı ile sıcak mutfak aşçısı alımı yapacak.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü kasap kadrosunda 2 kişi istihdam edecek. TCDD tren makinisti olarak Malatya, Elazığ, İstanbul ve Edirne illerinde 82 kişilik alım yapacak. Başvurular 18 Mart 2022 tarihine kadar devam edecek. İlkokul öğretmenli sağlık ve sosyal yardım sandığı genel müdürlüğüne veri giriş kontrol işletmeni, uzman yardımcısı, yazılım koordinatörü, yazılım geliştirici alımı için normal ve engelli statüsündeki adaylar başvuru yapabilecekler.

Diğer yandan Çilimli Belediyesine otomotiv mekanikeri, makine teknolojisi teknikeri, Marmara Ereğli Belediyesi temizlik işçisi, şoför alımı devam etmektedir. Tarım ve Orman Bakanlığı toprak gübre v su kaynakları merkez araştırma enstitüsü müdürlüğüne büro memuru alımı 18 Mart tarihinde sona erecek.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.