Memur Alımı

15-20 Şubat İŞKUR Kamu İlanlarında 9 Kuruma Memur Alımı Başvurusu Sürüyor!

Yazan  | 

Çalışma Bakanlığı Türkiye İş Kurumu aracılığı ile 9 kamu kurumuna personel alımı başvuruları devam ediyor. İŞKUR 15 Şubat 2022 tarihi itibari ile başvurusu alınmaya devam eden tüm ilanların detaylarını işçi personel alımı sitesi okuyucuların dikkatine sunuyoruz.

15 Şubat İşkur İlanları!

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS sınavına giren adaylar kamuda görev almak üzere yeni ilanlara başvuru yapmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra Kpss’siz personel alımı ilanları da yine İşkur üzerinden alınmaya sürüyor. KPSS olmadan başvuru alan kurumlar liste yada kura ile bu alımları gerçekleştiriyor.

Başvurusu Devam Eden Kamu Kurumların Listesi

Suvarlı Belediyesi, Atatürk Orman Çiftliği, TCK 1. Bölge Müdürlüğü, Doğanyurt Necdet Ruhi Aygün Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel Dairesi, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardımlaşma Sandığı Genel Müdürlüğü, Korkuteli İlçesi Öğretmenevi ile Kulu Belediyesi Başkanlığı bugün itibari ile başvuru alacak. Kadro dağılımı ise şu şekilde;

Kadrolar!

Temizlik görevlisi, Sistem koordinatörü, yazılım koordinatörü, yazılım geliştiricisi, beden işçisi, ısıtma ve sıhhi tesisatçısı, iş makineleri operatörü, kalorifer ateşçisi, resepsiyon görevlisi, sıhhi tesisatçısı, aşçı, gıda teknikeri ve şoför kadrolarında toplamda 16 kişi istihdam edilecektir.

Başvurular Nasıl Yapılacak? İŞKUR e-şube portalı üzerinden başvurular yapılabilecek. Ayrıca işkur hizmet birimleri aracılığı ile de müracaatlar gerçekleştirilebilecektir.

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.