İşçi Personel Alımı

Sakarya Üniversitesi Kura ile KPSS’siz Sürekli İşçi Alım İlanı Açıkladı!

Yazan  | 

Sakarya Üniversitesi İŞKUR üzerinden başvuru alınmak üzere sürekli işçi alımı yapacağı duyuruldu. Alımlar noter kurasında ismi çıkan adaylara gerçekleştirilecek olan sözlü sınav ile tamamlanacaktır. Herhangi bir kpss şartı aranmayacaktır.

Kur’a da ismi çıkan kadro sayısının dört katı kadar aday mülakat sınavına girecek. Sözlü sınav sonucu kazanan adaylar için göreve başlamaları için Personel Daire Başkanlığı tarafından istenilen belgeleri teslim etmeleri gerekecektir. Bu kapsamda başvuruların nasıl yapılacağı da şu şekilde açıklandı.

Başvuru İlan Numaraları ve Son Başvuru Tarihi Nedir? Isıtma ve Sıhhi tesisatçı alımı kadrosundaki 1 kişilik alım İşkur E-şube portalı üzerinden 6542681 ilan numarası üzerinden gerçekleştirilecektir. İnşaat işçisi kadrosundaki alımlar ise 65428014 ilan numarası üzerinden 4 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecek.

Yaş şartı Nedir? Başvuru yaş şartında 18 ile 30 yaş aralığında olmak gerekmektedir. Isıtma ve sıhhi tesisatçı alımında eğitim şartında meslek lisesi mezunu olmak gerekmektedir. İnşaat işçisi alımında ise ilkokul ve orta okul mezunu olmak gerekmektedir.

Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Memur Alımı! Sakarya Uygulamaları Bilimler Üniversitesi tarafından bir açıklama geldi. İlanda 2020 yılı KPSS sınavına girmiş adayların başvuru yapabileceği mühendis, büro personeli,  destek personeli,  şoför, aşçı, teknisyen kadrolarında 22 kişi alınacaktır.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi İlanı

İşçi Personel Alımı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.