Memur Alımı

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü 23 Memur Alımı İlanı!

Yazan  | 

Resmi Gazetenin 15 Nisan tarihli kararında Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü 23 memur alımı ilanı açıklandı. İşçi Personel Alımı okuyucularına HSSGM personel alımı başvuru şartı, kadrolar, başvuru tarihlerini aktarıyoruz.

Kadrolar; Büro personeli 4 kişi, Koruma ve Güvenlik Görevlisi 4, Destek Personeli şoför 2, Destek Personeli kadın temizlik 6, erkek 6, Gemidamı 1 olmak üzere toplam kadro sayısı 23 olarak açıklandı.

Başvuru tarihi nedir? Başvurular ilan tarihinden 15 Nisan tarihi itibari ile başlayacak ve 15 gün süre ile müracaatların tamamlanması gerekmektedir. Başvurular nasıl yapılacak? Müracaatlar hssgm.gov.tr adresi üzerinden gerekli olan başvuru formu ile birlikte istenilen evrakların kargo, posta ile genel müdürlüğün yazı işleri arşiv yönetimi birimine yapılması gerekmektedir.

Başvuru adresi Türkiye Hudut Sahilleri Sağlık Genel Müdürlüğünün Kemankeş Caddesi Karamustafa Paşa Sokak No: 21 34425 Karaköy / Beyoğlu / İSTANBUL adresine yapılabilecektir.

Mülakat sınavı yapılacak mı? Adaylar 2020 KPSS sınavına göre atamaları yapılacak. Ayriyeten herhangi bir yazılı yada sözlü sınav yapılmayacaktır. Asıl olarak ilan edilen hak kazanan adayların gerekli müracaatları tamamlaması halinde 3 katı yeden arasından sırasıyla çağırılacaktır.

İlan kılavuzu için tıklayın

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü Sağlık Bakanlığının bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önlemek üzere kurulan ve 1800 yıllardaki bulaşıcı hastalıklar ile mücadele etmeye başlayan kurumumuzdur. 2. Mahmut’un emrinde Meclis’i Tahaffuz toplanarak 1938 yılında ilk göreve başlamıştır. Genel Müdürü Dr. Osman Kan 1962 Rize Doğumludur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.