Personel Alımı

2 Üniversite 19 Sözleşmeli Personel Alacak! Kpss 50 Puan ile!

Yazan  | 

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Hangi kadrolara kaç kişi alınacak haberimizin devamındadır.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlükleri tarafından ilan edilen temmuz ayı içerisindeki duyuruda iki üniversite büro personeli, güvenlik görevlisi, destek personeli ve tekniker gibi birçok alanda alım yapacaklardır.

Adaylardan lise, önlisans, lisans Kpss (B) grubu puan türüne sahip olmaları istenmektedir. Kpss en az 50 puan ile alımlar yapılacaktır.

Sağlık Bilimleri Üniversitesine alınacak olan personel alımı detayları şu şekildedir.

 

Başvuru tarihleri ne zaman?

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 13 sözleşmeli personel, Sağlık Bilimleri Üniversitesi 6 olmak üzere toplam 19 adet sözleşmeli personel alımı yapacaklardır. İki üniversitenin başvuru tarihi ise bugün itibariyle 28.07.2023  başlayıp, 11.08.2023 tarihinde sona erecektir. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi için başvurular şahsen yapılacak olup, Sağlık Bilimleri Üniversitesi için; http://sozlesmeli.sbu.edu.tr adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.